Karmimy Psiaki

O akcji

Stworzyliśmy akcję Karmimy Psiaki, żeby pomagać bezdomnym zwierzętom, których w Polsce ciągle przybywa. Czworonogi nie mogą same upomnieć się o swoje prawa i poprosić o pomoc, a dodatkowo badania pokazują, że zwierzętom pomagamy najrzadziej. A sposobów jest bardzo dużo, zebraliśmy je na stronie: www.karmimypsiaki.pl

O naszej akcji można powiedzieć wiele, często słyszymy, że robimy super rzeczy, że nareszcie ktoś w imieniu Psiaków troszczy się o ich los. Staramy się we wszystkich naszych projektach stawiać na innowacyjność, i na rozwiązania, które wykorzystują opcję win-win-win – każdy, kto zaangażuje się w akcję, wygrywa J Skupiamy się również na tworzeniu modeli, które pozwalają ,,pomagać przy okazji”, ponieważ zdajemy sobie sprawę z tego, że wiele osób chce pomagać, ale trzeba dostarczyć im do tego narzędzi.

Misją akcji Karmimy Psiaki jest eliminowanie bezdomności zwierząt poprzez znajdowanie im domów, pomoc schroniskom oraz popularyzację odpowiedzialnych adopcji.

W naszych działaniach przede wszystkim skupiamy się na efektach, dlatego zachęcamy Cię do rzucenia okiem na infografikę, w której podsumowujemy to, co do tej pory udało nam się osiągnąć: https://karmimypsiaki.pl/efekty.

Wspierają nas:

Chcesz pomóc? »

Partnerzy:

Znani dla psiaków: