O nas

Innowacyjność, profesjonalizm, nowoczesne narzędzia, które pozwalają "pomagać przy okazji" oraz efekty - właśnie na to stawiamy w naszych działaniach. Jesteśmy grupą młodych, zaangażowanych ludzi, mamy głowy pełne pomysłów, a dzięki Tobie i Twojemu wsparciu możemy je realizować!

Akcja Karmimy Psiaki wystartowała 1 listopada 2011 r., a w 2012 r. została zarejestrowana Fundacja Sarigato. A wszystko po to, by zmieniać świat! Zbyt górnolotnie? Teraz już nie.

Zaczęło się od planu znalezienia domu dla jednego porzuconego Psiaka. Plan ocalenia jednego psiego życia błyskawicznie przerodził się w ogólnopolską akcję poświęconą bezdomnym zwierzętom. Do tej pory pomogliśmy znaleźć dom dla 849 czworonogów, do pomagania zaangażowaliśmy 365 619 osoby, a do schronisk przekazaliśmy ponad 58 ton karmy.

Od sierpnia 2016 wspieramy także dzieci i młodzież z trudnych środowisk. Najpierw lokalnie w Krakowie jako Szkoła 3.0, dziś w różnych miastach Polski jako społeczność Hakersów. Organizujemy zajęcia z programowania, grafiki komputerowej, angielskiego, dostarczamy komputery w miejsca, gdzie ich najbardziej brakuje, organizujemy warsztaty i wycieczki do firm. Wszystko po to, by towarzyszyć tym dzieciom w rozwoju i wchodzeniu na rynek pracy. Chcemy im pokazać, że są zdolni, utalentowani i mogą wziąć życie we własne ręce.

Każdego dnia na naszej drodze pojawiają się wyzwania i nowe potrzeby, ale reagujemy i będziemy na nie reagować, póki starczy nam do tego sił!

Nasz zespół

Fundacja to organizacja, ale tworzą ją ludzie i to oni pomagają realizować jej cele. Nad zmienianiem świata na lepsze pracują:

  • Iwona Duda
  • Anna Grzesiak
  • Natalia Karolak
  • Klaudia Ciarach
  • Dorota Niedziela

ekipa sklepu fundacyjnego Karmimy Psiaki, a także pracownicy Grupy Sarigato oraz wiele innych niezwykłych osób, w tym wolontariuszy, którzy zawsze są gotowi poświęcić swój czas i służyć pomocą.

Aktualne sprawozdania na stronie: https://sprawozdaniaopp.niw.gov.pl/ po wpisaniu KRS 0000445475.

Wspierają nas:

Chcesz pomóc? »

Firmy

Znani dla fundacji: